info
عکس ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش
category

ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش

ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش (ایستگاه اتوبوس) در کرج و خیابان شهید دکتر مفتح واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و خانه کودک هایپر بوک و کالای خواب حاجی ابراهیمی و همچنین مجتمع فنی تهران واحد البرز، داروخانه شبانه روزی مریم، موسسه حقوقی هما، کافی نت مرکزی و مزون ماوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش کرج

آدرس ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش کرج، شهر کرج، است. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید دکتر مفتح، بین بخشداری و شهید علی محمدی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش کرج عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف کرج دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی اڑانس، ماھان واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش کرج و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزدگان_ برغان_ برگش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اردلان 4
  بلوار امام رضا، بین بلوار تعاون و اردلان 4
 • ایستگاه اتوبوس دادگستری
  بلوار طالقانی شمالی
 • ایستگاه اتوبوس پامچال
  بلوار شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس اردلان 4
  بلوار امام رضا، نرسیده به بلوار تعاون
 • ایستگاه اتوبوس پامچال
  بلوار شریعتی، بین پامچال و حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزدگان_ برغان_ برگش ندارد.
  neshan logo