info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه
category

ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه محله ولیعصر - بیسیم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه

ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه (ایستگاه اتوبوس) در محله ولیعصر - بیسیم تهران و خیابان رستگار واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله ولیعصر - بیسیم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر بابایی مقدم، حسینیه مالواجردی های مقیم مرکز، نانوایی لواشی عابد، کافی‌نت پیام و مدرسه آیت الله سعیدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه تهران

در شهر تهران، محله ولیعصر - بیسیم ، ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس خاوران، شهید انورزاده، سیبی، رستگار، بین آزادگر و نیک بخت است. ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شهید رضایی است. همچنین آژانس شهرام را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه ولیعصر تخلیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس منصور
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین کیانیان و اردستانی
 • ایستگاه اتوبوس اتابک
  خاوران
 • ایستگاه اتوبوس بهزیستی
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین شهرابی و ابوفاضلی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای منصور
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، بین گلستانیان و براتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه ولیعصر تخلیه ندارد.
  location استان تهران، تهران، خاوران، شهید انورزاده، سیبی، رستگار، بین آزادگر و نیک بخت
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo