عکس ساختمان مرکزی جدید شرکت ملی نفت ایران
مشاهده در نقشه نشان
category

ساختمان مرکزی جدید شرکت ملی نفت ایران (محله ولیعصر، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ

موقعیت ساختمان مرکزی جدید شرکت ملی نفت ایران در محله ولیعصر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ساختمان مرکزی جدید شرکت ملی نفت ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله ولیعصر تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این اداره یکی از 108 اداره و سازمان دولتی در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر، موزه علوم و فناوری و روشان نماد آفرین و همچنین رستوران نایب، بیمارستان صدر، کافه دیسفان، گجت کمپ و شرکت نودیس پرداز قرار گرفته است.




راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ


سایر مراکز دولتی که در محدوده ساختمان مرکزی جدید شرکت ملی نفت ایران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mahdi moezi (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ساختمان مرکزی جدید شرکت ملی نفت ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزی جدید وزارت نفت شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ساختمان مرکزی جدید شرکت ملی نفت ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ساختمان مرکزی جدید شرکت ملی نفت ایران ندارد.
neshan logo