عکس ترمینال امام رضا(ع)
category

ترمینال امام رضا(ع) (محله ترمینال مسافربری امام رضا، مشهد)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
5.0
2 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، فارابی 25

موقعیت ترمینال امام رضا(ع) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال امام رضا(ع) (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد و خیابان فارابی 25 واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این پایانه یکی از دو پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله ترمینال مسافربری امام رضا مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سرزمین بازی ها و همچنین پارکینگ شماره یک ترمینال، بازی فرار از زندان مشهد، شهرنت بانک شهر، نمازخانه و حسینه امام رضا (ع) و پیتزا چتر قرار گرفته است.


تصاویر ترمینال امام رضا(ع)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، فارابی 25

تلفن تماس: 09159136970

وب‌سایت رسمی: KT724.ir


سایر پایانه‌های که در محدوده ترمینال امام رضا(ع) واقع شده‌اند:

 • پایانه مسافربری امام رضا (ع)
  (3.5)
  امام رضا 69
 • پارک سوار حافظ
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • ترمینال مسافربری سواری برون شهری
  (5.0)
  بزرگراه شهید سلیمانی
 • پایانه انقلاب
  بزرگراه شهید قاسم سلیمانی، میدان انقلاب اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 02 مهر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال امام رضا(ع) مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

  آخرین بروزرسانی: شنبه 02 مهر ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال امام رضا(ع) مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال امام رضا(ع) مشهد ندارد.