info
عکس فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک
category

فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک یزد

فروشگاه شوینده بهداشتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک

فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک (فروشگاه شوینده بهداشتی) در یزد و خیابان مهدی 40 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سایا و همچنین هتل و رستوران فیروزه، پارک وحشی بافقی، کافه درویش، پیرایش پارتیکان و مسجد فاطمیه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک یزد

فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک یزد در شهر یزد، محله محله گازرگاه، واقع شده است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (03536271971) تماس بگیرید. فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله محله گازرگاه به شمار می‌رود. شوینده بهداشتی مهتاب فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک یزد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک یزد را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان صاحب الزمان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم سری به فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک یزد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر از فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک یزد تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های شوینده بهداشتی که در محدوده فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک واقع شده‌اند:

 • شوینده بهداشتی مهتاب
  (1.0)
  امام مهدی، مهدی 26
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مواد شوینده و بهداشتی پاک ندارد.
  neshan logo