info
عکس ایستگاه اتوبوس صدف
category

ایستگاه اتوبوس صدف محله تهران ویلا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صدف

ایستگاه اتوبوس صدف (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران ویلا تهران و خیابان شوریده واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله تهران ویلا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت داریوش، خودپرداز بانک دی، رستوران پرشین پلاس، خدمات فنی خجسته و دفتر کمپرسور میکاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صدف تهران

در شهر تهران، محله تهران ویلا ، ایستگاه اتوبوس صدف تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شیخ فضل الله نوری، شوریده می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس صدف تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهرک آزمایش قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سعید گیشا قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس صدف تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صدف واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دریان نو
  ستارخان، بین نبی پور و شادمهر
 • ایستگاه اتوبوس مرزداران
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری
 • ایستگاه اتوبوس خرم
  بزرگراه شهید چمران، ملکوتی، بین شهرآرا و سیامکی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ فضل الله
  مرزداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صدف اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صدف در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صدف ندارد.
  neshan logo