info
عکس کامپیوتر مسلم
category

کامپیوتر مسلم یزد

فروشگاه لوازم الکترونیک
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کامپیوتر مسلم

کامپیوتر مسلم (فروشگاه لوازم الکترونیک) در یزد و خیابان خرمشهر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرتضی علی (غلامی) و همچنین زیورآلات و ساعت زرین، بانک حکمت ایرانیان، دانشگاه فرهنگیان یزد، شوینده بهداشتی خرمشهر و پوشاک پارس مد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کامپیوتر مسلم یزد

آدرس فروشگاه کامپیوتر مسلم یزد، شهر یزد، محله محله شهید مدرس و است. شماره تلفن این فروشگاه 09132585256 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه کامپیوتر مسلم یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله محله شهید مدرس به شمار می‌رود. تاسیسات حاتمی، فروشگاه پورابراهیمی و تکنو پنوماتیک فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه کامپیوتر مسلم یزد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کامپیوتر مسلم یزد را انتخاب کنید. اگر قصد دارید برای کمک به کاهش آلودگی هوا از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه سلمان فارسی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر به فروشگاه کامپیوتر مسلم یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه کامپیوتر مسلم یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده کامپیوتر مسلم واقع شده‌اند:

 • تاسیسات حاتمی
  میدان طلائیه
 • فروشگاه پورابراهیمی
  امام مهدی، بین لطفعلیان و رئیس فرهمند
 • تکنو پنوماتیک
  خرمشهر، طلاب
 • یزد صوت
  خیابان خرمشهر، مهتاب 15
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shokri (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کامپیوتر مسلم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کامپیوتر مسلم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کامپیوتر مسلم ندارد.
  neshan logo