عکس ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد (محله شمشیری، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد در محله شمشیری تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله شمشیری تهران و بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شمشیری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری کاترپیلار و همچنین پمپ بنزین 120 مولوی ناحیه غرب، داروخانه شبانه روزی مرکزی مشیری، ترکاش یدک، ایستگاه اتوبوس درمانگاه مشیری و تولید کننده قطعات لاستیکی ارس شیمی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد

ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد را می‌توانید در شهر تهران، محله شمشیری بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس درویش را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله سعیدی، بین چهل و پنج متری زرند و قزوین


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس یاس شمالی
  شهيد بختیاری، بین هرمزان و بدرالزمان قریب
 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین باقری و رجبی
 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین گلبن و هوایی قوشچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه بوتان پایانه مترو نعمت آباد ندارد.
  neshan logo