info
عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران (محله شهرک آپادانا، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران

ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و بزرگراه لشگری، رحمانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد هفتاد و دو تن، ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب، پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی، ایستگاه مترو میدان آزادی و پارکینگ قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران

ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک آپادانا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه لشگری، رحمانی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ميدان آزادی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس تاکسی سرویس شادی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال اتوبوس غربی تهران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس آپادانا
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، میدان برادران رحمانی
 • ایستگاه اتوبوس عزیزی
  بزرگراه لشگری، آزادی
 • ایستگاه اتوبوس المهدی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجیدی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   مهدیس
   دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   ترمینال خوب و به همه جاها ماشین دارند ولی رفتارشان زیاد خوب نیست

   1
  • avatar
   fahi.ansari
   دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   ترمینال خوبی که به همه جای ایران اتوبوس داره و مناسب سفرهاتون هست شب ها نیز بازار میشه اونجا

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران ندارد.
  neshan logo