عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران (محله شهرک آپادانا، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، لشگری، رحمانی

موقعیت ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب منطقه در محله شهرک آپادانا را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آپادانا تهران و ورودی مترو میدان آزادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد هفتاد و دو تن میدان آزادی، ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب، پایانه تاکسیرانی درون شهری آزادی، پارکینگ و ایستگاه مترو میدان آزادی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان آزادی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، لشگری، رحمانی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال اتوبوس غربی تهران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ترمینال غرب
  (4.0)
  بزرگراه لشگری، رحمانی، بعد از مترو میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس آزادی
  (3.2)
  بزرگراه لشگری
 • ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی میدان ونک
  (5.0)
  بزرگراه جناح، میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی شهیدباقری
  (3.0)
  بزرگراه جناح، میدان آزادی
 • ایستگاه اتوبوس پایانه آزادی میدان صنعت
  (4.5)
  بزرگراه جناح، میدان آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجیدی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران

  • avatar
   مهدیس (شهریار سطح ۶) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   ترمینال خوب و به همه جاها ماشین دارند ولی رفتارشان زیاد خوب نیست

  • avatar
   fahi.ansari (شهریار سطح ۴) دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

   ترمینال خوبی که به همه جای ایران اتوبوس داره و مناسب سفرهاتون هست شب ها نیز بازار میشه اونجا

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال اتوبوس غربی تهران ندارد.