عکس ایستگاه اتوبوس پرچم
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس پرچم (محله توحید، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، توحید، پرچم

موقعیت ایستگاه اتوبوس پرچم در محله توحید تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پرچم (ایستگاه اتوبوس) در محله توحید تهران و خیابان پرچم واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله توحید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سینا سنتر و همچنین آموزشگاه آریا تهران، خانه معلم توحید، فروشگاه همراه اول، فست فود بمب مهران شعبه ۲ و بانک ملت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو توحيد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پرچم

ایستگاه اتوبوس پرچم یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله توحید خیابان پرچم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در توحید، پرچم قرار دارد. ایستگاه اتوبوس پرچم محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو مدافعان سلامت است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تهران تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پرچم و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، توحید، پرچم


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پرچم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه کاوه
  آزادی، بین بهزاد و نوفَلاح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پرچم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پرچم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پرچم ندارد.
  neshan logo