عکس کارواش نانو بخار سعید
category

کارواش نانو بخار سعید (محله کوی المهدی، مشهد)

کارواش
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، کوشش 34-اصلانی

موقعیت کارواش نانو بخار سعید در محله کوی المهدی مشهد را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در مشهد را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

کارواش نانو بخار سعید (کارواش) در محله کوی المهدی مشهد و خیابان کوشش 34 -اصلانی واقع شده است. این مکان یکی از سه کارواش در محله کوی المهدی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ اطلس و همچنین مرکز تجاری امیر، نمایندگی ال جی، پارس قطعه (ParsGhate)، تالار امیر و پارک سوار حافظ قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، کوشش 34-اصلانی

تلفن تماس: 05133874333


سایر کارواش‌های که در محدوده کارواش نانو بخار سعید واقع شده‌اند:

 • کارواش برلیان
  (4.0)
  بلوار کوشش، تقاطع جمهوری اسلامی
 • کارواش یونیک
  (5.0)
  بلوار کوشش، بین کوشش22 و بلوار جمهوری اسلامی
 • موتورشویی الماس
  (5.0)
  بلوار نماز، ایمان
 • کارواش رضا
  (5.0)
  امام رضا، کافی
 • کارواش یاس
  (5.0)
  پروین اعتصامی، پروین اعتصامی 23، مهرزاد4
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عاشوری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارواش نانو بخار سعید مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو ماشین شویی کارواش خودروشویی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد کارواش نانو بخار سعید

  • avatar
   راننده حرفه ای (شهریار سطح ۹) شنبه 01 آبان ماه 1400

   ای بابا این چه شهریه کلا دوتا کارواش بخار داره یکیشون که کلا بسته اس( پاسارگاد) یکیشم که گازوئیل نداره کارواش بخارش کار کنه. کلی راه اومدیم تا اینجا. بنزین میزنیم تو ماشین آب نمیریزیم توش😫

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارواش نانو بخار سعید مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارواش نانو بخار سعید مشهد ندارد.