info
عکس دکتر نسرین السادات دوامی
category

دکتر نسرین السادات دوامی اصفهان

درباره‌ی دکتر نسرین السادات دوامی

دکتر نسرین السادات دوامی (مطب پزشک) در اصفهان و خیابان امام خمینی، خرم شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد شفیعی و همچنین میدان جمهوری اسلامی، فروشگاه و مرکز خدمات ایرانسل، فست فود شاندرمن، تعمیر ترمز اصغر و داروخانه شبانه روزی دکتر سیادت موسوی قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده دکتر نسرین السادات دوامی واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر صدیقه روانشاد
  شهیدان غربی، بین امیر و هاشم احمدی
 • مطب دکتر وجیهه وفامهر
  رباط
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ابوالفضل حائری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ شنبه 18 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر نسرین السادات دوامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 18 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر نسرین السادات دوامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر نسرین السادات دوامی ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، امام خمینی، خرم شمالی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری دکتر نسرین السادات دوامی

  شنبه 16:00 تا 20:30
  یک‌شنبه 16:00 تا 20:30
  دوشنبه 16:00 تا 20:30
  سه‌شنبه 16:00 تا 20:30
  چهارشنبه 16:00 تا 20:30
  پنج‌شنبه 15:00 تا 19:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo