info
عکس دکتر نسرین السادات دوامی
category

دکتر نسرین السادات دوامی (اصفهان)

درباره‌ی دکتر نسرین السادات دوامی

دکتر نسرین السادات دوامی (مطب پزشک) در اصفهان و خیابان خرم شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر فنی ادیب و همچنین میدان جمهوری اسلامی، مرکز خدمات ایرانسل، فست فود شاندرمن، تعمیر ترمز اصغر و داروخانه شبانه روزی دکتر سیادت موسوی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مطب یکی از پزشکان خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دکتر نسرین السادات دوامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد دکتر نسرین السادات دوامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دکتر نسرین السادات دوامی ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، خرم شمالی، بین میدان جمهوری اسلامی و نیما
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری دکتر نسرین السادات دوامی

شنبه 16:00 تا 20:30
یک‌شنبه 16:00 تا 20:30
دوشنبه 16:00 تا 20:30
سه‌شنبه 16:00 تا 20:30
چهارشنبه 16:00 تا 20:30
پنج‌شنبه 15:00 تا 19:30
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo