info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31
category

ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31 محله شهید هاشمی نژاد، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31

ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید هاشمی نژاد مشهد و خیابان شهید هاشمی نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهید هاشمی نژاد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند زایشگاه و بیمارستان ام البنین و باغ موزه راه آهن خراسان و همچنین رستوران عابدین زاده، هتل دیپلمات مشهد، فست فود عابدین زاده، حلیم و شله مشهدی و سوهان پزی خراسان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31 مشهد

در شهر مشهد، محله شهید هاشمی نژاد ، ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31 مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31 مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو راه آهن در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس همافر قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 15 آبان ماه 1402

  خط ۳۷ خیلی کم خیلی هم شلوغ

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 20 آبان ماه 1402

  خیلی مزخرف بود

 • avatar
  یا قائم آل محمد (عج)
  سه شنبه 20 اردیبهشت ماه 1401

  عالی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید هاشمی نژاد 31 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 46
  بلوار شهید کامیاب
 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 6
  بلوار شهید کامیاب، بعد از زیرگذر شهید گمنام
 • ایستگاه اتوبوس مسلم 19
  (4.0)
  بلوار مسلم جنوبی، بین مسلم 17 و مسلم 19
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید هاشمی نژاد 31 ندارد.
  neshan logo