info
عکس پوشاک آداک
category

پوشاک آداک محله گرگان، تهران

فروشگاه لباس
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پوشاک آداک

پوشاک آداک (فروشگاه لباس) در محله گرگان تهران و خیابان خدابنده لو واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده فروشگاه لباس در محله گرگان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند محمد و مرکز خرید تیراژه 2 و همچنین گلد چیکن، داروخانه نگارحاج علی اکبری، مسجد جلیل، بانک مسکن و آزمایشگاه طرح خاک و سنگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهید مدنی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه پوشاک آداک تهران

آدرس فروشگاه پوشاک آداک تهران، شهر تهران، محله گرگان و است. فروشگاه پوشاک آداک تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله گرگان به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند فروشگاه نظامی تکاور، فروشگاه هپی فیت و پوشاک مهری ماه در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک آداک تهران برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک آداک تهران را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس خواجه نصیر قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه پوشاک آداک تهران ایستگاه مترو شهید مدنی نیز می‌باشد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک آداک تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه پوشاک آداک تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک آداک واقع شده‌اند:

 • فروشگاه نظامی تکاور
  مدنی، محمدی
 • فروشگاه هپی فیت
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، اجاره دار، بین لاله و نوری
 • پوشاک مهری ماه
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، کشواد، کلیم کاشانی، تقاطع مهندس
 • فروشگاه پوشاک المپیک اسپرت
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، اجاره دار، بین اروجنی و نوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط چلنگر (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک آداک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک آداک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک آداک ندارد.
  neshan logo