عکس پلیس راهور
category

پلیس راهور (صومعه سرا)

پلیس راهنمایی و رانندگی
استان گیلان صومعه سرا استان گیلان، صومعه سرا، خیابان برشنورد، بین کوچه قریشی و میدان بسیج

موقعیت پلیس راهور یکی از مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی خوب منطقه صومعه سرا را به همراه آدرس ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در صومعه سرا را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پلیس راهور (پلیس راهنمایی و رانندگی) در صومعه سرا و خیابان برشنورد واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید ولیعصر و همچنین قنادی اشهدی، کبابی صدری، پارکینگ عمومی، میدان بسیج و مسجد جامع صومعه سرا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان گیلان، صومعه سرا، خیابان برشنورد، بین کوچه قریشی و میدان بسیج


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mirza جنگل🇮🇷مدرسه (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پلیس راهور صومعه سرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

پلیس راهور پاسگاه پلیس راه راهنمایی رانندگی راهور

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

نظرات کاربران در مورد پلیس راهور

 • avatar
  مدرسه جنگل میرزا🇮🇷 (شهریار سطح ۱۰) شنبه 25 دی ماه 1400

  عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی عالی

  46
 • avatar
  جنگل میرزا🇮🇷 (شهریار سطح ۸) جمعه 24 دی ماه 1400

  خوب خوب خوب خوب

  42
 • avatar
  مدرسه نظام جنگل 🇮🇷MIRZA🇮🇷 (شهریار سطح ۹) پنجشنبه 23 دی ماه 1400

  پلیس خوب میدان میرزا

  36
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پلیس راهور صومعه سرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پلیس راهور صومعه سرا ندارد.