info
عکس مرکز تخصصی فروش لوازم تاسیساتی هاوین گرما
category

مرکز تخصصی فروش لوازم تاسیساتی هاوین گرما محله ولنجک، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز تخصصی فروش لوازم تاسیساتی هاوین گرما

مرکز تخصصی فروش لوازم تاسیساتی هاوین گرما (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ولنجک تهران و خیابان اعرابی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پانزده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ولنجک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله طالقانی تهران و مرکز خرید بلوط و همچنین کافه رستوران فرسکا، ساختمان شماره ۲ دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، کترینگ بلوط، پژوهشکده گوارش و کبد و بانک رفاه کارگران قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده مرکز تخصصی فروش لوازم تاسیساتی هاوین گرما واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت
  بزرگراه یادگار امام، کچویی، مهدیه
 • مهر
  بزرگراه شهید چمران، جوانان، ب، بین دهم و مقدس اردبیلی
 • غدیر مارکت
  کچویی، غیاثی، انارستان، باغ ها، کیوان
 • شیرین عسل
  کچویی، غیاثی، یکم
 • سوپر مینی مارکت
  عدالت، عدالت دوم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قدرتی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی فروش لوازم تاسیساتی هاوین گرما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز تخصصی فروش لوازم تاسیساتی هاوین گرما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز تخصصی فروش لوازم تاسیساتی هاوین گرما ندارد.
  neshan logo