info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک بانوان
category

ایستگاه اتوبوس پارک بانوان محله مصطفی خمینی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک بانوان

ایستگاه اتوبوس پارک بانوان (ایستگاه اتوبوس) در محله مصطفی خمینی اراک و بلوار حافظیه واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین بوستان بانوان، درمانگاه قدس تامین اجتماعی، گالری آرایشی بهداشتی راییک، فازمترکار و خودپردازبانک رفاه کارگران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک بانوان اراک

ایستگاه اتوبوس پارک بانوان اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله مصطفی خمینی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار حافظیه قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک بانوان اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس مسافرتی شقایق را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک بانوان اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک بانوان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بازرگانی
  بلوار قدس، بلوار خبرنگار، قیام
 • ایستگاه اتوبوس اول قنات
  بلوار کشاورز
 • ایستگاه اتوبوس میدان فاطمیه
  بلوار ورزش، بیست متری عفاف
 • ایستگاه اتوبوس شقایق ۱۱
  حمیده دریابیگی، حسن صفری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک بانوان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک بانوان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک بانوان ندارد.
  neshan logo