info
عکس ایستگاه اتوبوس درمانگاه
category

ایستگاه اتوبوس درمانگاه محله ارگ - پامنار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس درمانگاه

ایستگاه اتوبوس درمانگاه (ایستگاه اتوبوس) در محله ارگ - پامنار تهران و خیابان مصطفی خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله ارگ - پامنار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شهید مدرس و بازار بزرگ رضا و همچنین قنادی بهار، نماینده رابیتس مسعود، جایگاه سوخت 112، خانه اردیبهشت‌ اودلاجان و کباب سرای ملی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران

ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ارگ - پامنار پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در مصطفی خمینی، بین سجادی و نصراللهی قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو ملت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس درمانگاه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده درمانگاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سینما
  جمهوری اسلامی، بین ممتاز و مظفری
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی تخلیه
  فردوسی، لاله زار، بین پشت شهرداری و میدان امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس اکباتان
  سعدی جنوبی، بعد از بوشهری
 • ایستگاه اتوبوس کارگشایی
  ری، بین پرهیزکار و یوسف آبادی
 • ایستگاه اتوبوس میدان امام خمینی
  امام خمینی، ناصرخسرو، بین پست و دکتر مسعودخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس درمانگاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس درمانگاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس درمانگاه ندارد.
  neshan logo