info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش
category

ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش (محله یاخجی آباد - رضوان، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش

موقعیت ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش در محله یاخجی آباد - رضوان تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش (ایستگاه اتوبوس) در محله یاخجی آباد - رضوان تهران و خیابان گودرزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و یک ایستگاه اتوبوس در محله یاخجی آباد - رضوان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوتوس مال و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه نیک رویان، بازار روز نازی آباد، آزمایشگاه پاتوبیولوژی دی، کافه رستوران راندوو و شیرینی گلستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش، شهر تهران، محله یاخجی آباد - رضوان خیابان گودرزی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید رجایی، عراقی، گودرزی، بین تولایی و ایمانی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بانوان نیل واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه هفده شهریور فیاض بخش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هزار دستگاه
  بزرگراه بعثت، امامی، خود سیانی، بین سی و پنجم و صفاریان
 • ایستگاه اتوبوس تختی
  بزرگراه شهید رجایی، شهید پیراینده
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه راهنمایی شهید آوینی
  بزرگراه شهید تندگویان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه هفده شهریور فیاض بخش ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار شهید رجایی، عراقی، گودرزی، بین تولایی و ایمانی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo