info
عکس کالای پزشکی توس طب فارمد
category

کالای پزشکی توس طب فارمد محله امام شهر، یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کالای پزشکی توس طب فارمد

کالای پزشکی توس طب فارمد (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله امام شهر یزد و بلوار ولیعصر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین جادویی فسقلی ها و آذین سرام و همچنین مرکز بهداشتی درمانی امامشهر، تالار رستوران سرور، دبیرستان پسرانه نمونه دولتی ملک ثابت، اتاق بازرگانی صنایع و معادن استان یزد و لوازم جانبی صدا و تصویر معین قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای پزشکی توس طب فارمد یزد

آدرس فروشگاه کالای پزشکی توس طب فارمد یزد، شهر یزد، محله امام شهر و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (0903778980) تماس بگیرید. فروشگاه کالای پزشکی توس طب فارمد یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله امام شهر است.

چطور به فروشگاه کالای پزشکی توس طب فارمد یزد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای پزشکی توس طب فارمد یزد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میدان معلم قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه کالای پزشکی توس طب فارمد یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری از فروشگاه کالای پزشکی توس طب فارمد یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط 😋 (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای پزشکی توس طب فارمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کالای پزشکی توس طب فارمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای پزشکی توس طب فارمد ندارد.
location استان یزد، یزد، بلوار ولیعصر، بین قاسم شریفی و بنائی
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری کالای پزشکی توس طب فارمد

شنبه 08:00 تا 22:30
یک‌شنبه 08:00 تا 22:30
دوشنبه 08:00 تا 22:30
سه‌شنبه 08:00 تا 22:30
چهارشنبه 08:00 تا 22:30
پنج‌شنبه 08:00 تا 22:30
جمعه 08:00 تا 22:30
ثبت نظر و تصویر
neshan logo