info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه زارع
category

ایستگاه اتوبوس پایانه زارع محله جمهوری، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه زارع

ایستگاه اتوبوس پایانه زارع (ایستگاه اتوبوس) در محله جمهوری تهران و خیابان زارع واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله جمهوری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و خرید طلایی و همچنین هتل آساره تهران، بیمارستان دام های کوچک دانشکده دامپزشکی، سازمان تاکسیرانی تهران، شهر پرنده و دانشکده دامپزشکی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه زارع تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس پایانه زارع تهران، شهر تهران، محله جمهوری است. آدرس این ایستگاه اتوبوس آزادی، زارع می‌باشد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پایانه زارع تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو توحید قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس رهروان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه زارع واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه آذربایجان
  توحید، وثوق، رودکی جنوبی، بین اختیاری و اقبال
 • ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب بلوار قیام
  انقلاب اسلامی، بین منیری جاوید و دوازدهم فروردین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه زارع اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه زارع در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه زارع ندارد.
  neshan logo