info
عکس ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج
category

ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج تبریز

درباره‌ی ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج

ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و بلوار ٢٩ بهمن(راهنمایی) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی شهریار و مجتمع تجاری بلور و همچنین اداره کل بهزیستی آذربایجان شرقی، کتاب فروشی علامه، مرکز خرید جواهر تبربز، پاساژ نسیم و دانشکده علوم انسانی و اجتماعی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو دانشگاه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج

ایستگاه اتوبوس ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج را می‌توانید در شهر تبریز، پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار ٢٩ بهمن(راهنمایی)، بین شهید سعید امیرخانی و دانشگاه قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

ایستگاه مترو آبرسان نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی شهریار سیر واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ارسلان اصغرزاده
  یکشنبه 18 دی ماه 1401

  عالی

  7

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چایکنار پمپ بنزین()
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)، بین اتحاد و روشن
 • ایستگاه اتوبوس پتروشیمی
  بزرگراه استاد شهریار
 • ایستگاه اتوبوس گلچین
  بلوار گلکار، بیلان کوه، شیخ کمال، بین شش متری اول و گلچین
 • ایستگاه اتوبوس گلکار
  بلوار شکوفه، هجده متری نصر، بین میلاد 1 و حسن
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان شمس()
  بلوار هفت تیر، بین روشن و دارابی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه دانشگاه تبریز به سمت بسیج ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار ٢٩ بهمن(راهنمایی)، بین شهید سعید امیرخانی و دانشگاه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo