info
عکس ایستگاه اتوبوس بانک مسکن
category

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن محله فردوسی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بانک مسکن

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن (ایستگاه اتوبوس) در محله فردوسی تهران و خیابان فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بانک ملی ایران، ساختمان بلدیه، موزه عبرت و پاساژ لباف و همچنین رستوران ترمه، مهمانپذیر اسفند، لوازم صوتی ایران کارا، هتل بزرگ فردوسی تهران و شرکت تولیدی و بازرگانی برنا نیرو کاران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران

ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران در شهر تهران، محله فردوسی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس فردوسی، بین سخایی و بانک مسکن است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو سعدی است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی میلاد قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بانک مسکن تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بانک مسکن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوشک
  فردوسی، بین زمانی و تقوی
 • ایستگاه اتوبوس میدان بهارستان جمهوری
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • ایستگاه اتوبوس حسن آباد
  حافظ
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه علمیه
  جمهوری اسلامی، بین میدان بهارستان و ملت
 • ایستگاه اتوبوس عزیز خان
  حافظ، بین ایرانیان و صالح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بانک مسکن ندارد.
  neshan logo