info
عکس ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه
category

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه محله خزانه، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه

ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه (ایستگاه اتوبوس) در محله خزانه تهران و خیابان بخارایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خزانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آیت الله کاشانی و تهران بازار و همچنین مسجد فاطمیه، قنادی ارک، فروشگاه آرایشی هفت قلم، دندانپزشکی خزانه و دفتر اسناد رسمی 630 تهران قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه تهران

در شهر تهران، محله خزانه ، ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بخارایی، بین درشتی و بهرامی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو مترو شهید بخارایی قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس برادران گلکار بجز هادی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فلکه سوم خزانه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه روغن نباتی
  بزرگراه بعثت، بخارایی، نرسیده به محمد یارلو
 • ایستگاه اتوبوس پارک ابریشم
  آزادگان، بیست و یک متری بعثت، بین شهید پیراینده و زنگنه
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه بعثت، پرستویی، بین عبدی و محمدیان
 • ایستگاه اتوبوس شهرک
  بزرگراه آزادگان، بیست و یک متری بعثت، بین پنجم و چهارم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فلکه سوم خزانه ندارد.
  neshan logo