info
عکس مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی
category

مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی محله علی بن ابی طالب، یزد

فروشگاه و خدمات موبایل
3.0
2 رای

درباره‌ی مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی

مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله علی بن ابی طالب یزد و بلوار دولت آباد واقع شده است. این مکان یکی از شش فروشگاه و خدمات موبایل در محله علی بن ابی طالب یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین گروه تجاری سها فروشگاه محصولات شیایومی، کافی نت سایه روشن، داروخانه شبانه‌روزی دکتر سخنور، ماشین های اداری سایان سیستم و دفتر فروش سیمان وکیلی زارج قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی یزد

آدرس فروشگاه مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی یزد، شهر یزد، محله علی بن ابی طالب و است. شماره تلفن این فروشگاه 09133535517 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله علی بن ابی طالب به شمار آورد. موبایل وطن، موبایل و کامپیوتر شایان و موبایل کیمیا از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی یزد برویم؟

با استفاده از مسیریاب نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی یزد را انتخاب کنید. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه فرهنگیان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی یزد را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی واقع شده‌اند:

 • موبایل وطن
  شهید نواب صفوی، بین دراز شیخداد و کوی حسینیه ابوالفضل
 • موبایل و کامپیوتر شایان
  خیابان انقلاب، انقلاب 58
 • موبایل کیمیا
  خیابان انقلاب، انقلاب 58
 • موبایل فروشی ضامن اهو
  بلوار مطهری، مهران
 • موبایل خانی
  پاکنژاد، بلوار 22 بهمن، 22 بهمن 9
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزاد (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز تخصصی تعمیرات تبلت و موبایل کارچی ندارد.
  neshan logo