info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی محله ونک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی

ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و میدان شیخ بهایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بین المللی آرمان و مرکز خرید سیول و همچنین آشپزخانه برادران، رستوران ستاره ونک، کافه کارخانه، کباب زعفرانی حاج علی و شهر کتاب کوبوک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ونک پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهایی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس پروما برزیل قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شیخ بهائی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  ملاصدرا، بین شیخ بهائی و گلدشت
 • ایستگاه اتوبوس زاینده رود
  ملاصدرا، شیرازی
 • ایستگاه اتوبوس پل مدیریت
  بزرگراه شهید چمران
 • ایستگاه اتوبوس خدامی
  بزرگراه کردستان، پل خدامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شیخ بهائی ندارد.
  neshan logo