info
عکس بانک مسکن
category

بانک مسکن محله شهرک قدس، اصفهان

درباره‌ی بانک مسکن

بانک مسکن (بانک) در محله شهرک قدس اصفهان و خیابان بهارستان غربی، شهرک قدس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز جراحی و درمانگاه شبانه روزی کسری، سوپر مواد غذایی سلیمانی، مرکز جامع سلامت بیت المقدس ، فست فود آبادان و فروشگاه کناف میرآبادی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک مسکن اصفهان

آدرس بانک مسکن اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک قدس، است. شما می‌توانید با شماره تلفن بانک مسکن اصفهان 03133245014 تماس بگیرید و اطلاعات موردنیاز خود را به دست بیاورید. یکی از بانک‌های خوب محله شهرک قدس، بانک مسکن اصفهان است. در محدوده این بانک، بانک‌های دیگری هم هستند که از بین آن‌ها می‌توان به قرض الحسنه توسعه جاوید جوانان و عابر بانک آینده اشاره کرد. این بانک از طریق خودپرداز هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک مسکن اصفهان برویم؟

وسایل حمل‌ونقل عمومی شما را راحت و سریع به این بانک می‌رسانند. ایستگاه مترو قدس نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بانک است. برای رسیدن به بانک مسکن اصفهان شما می‌توانید در ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر پیاده شوید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این بانک، از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید. مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. اگر برای انجام کاری به بانک مسکن اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

ما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک مسکن اصفهان را برای راحتی شما در اینجا قرار داده‌ایم. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک مسکن واقع شده‌اند:

 • قرض الحسنه توسعه جاوید جوانان
  شهدای بابوکان، بین کمال الملک و امام خمینی
 • عابر بانک آینده
  (5.0)
  امام رضا، بین 96 و پلار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آخرین کوکب (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک مسکن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک مسکن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک مسکن ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، بهارستان غربی، شهرک قدس
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک مسکن

  شنبه 07:30 تا 15:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 15:30
  دوشنبه 07:30 تا 15:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 15:30
  چهارشنبه 07:30 تا 15:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 12:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo