عکس پایگاه دانشکده فنی و حرفه ای دختران
category

پایگاه دانشکده فنی و حرفه ای دختران (محله پردیس، اهواز)

مرکز واکسیناسیون
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، گلشن، بین 4 دانشجو و 5 دانشجو

موقعیت پایگاه دانشکده فنی و حرفه ای دختران در محله پردیس اهواز را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اهواز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه دانشکده فنی و حرفه ای دختران (مرکز واکسیناسیون) در محله پردیس اهواز و خیابان گلشن، بین 4 دانشجو و 5 دانشجو واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشکده فنی دختران اهواز، درمانگاه ناباروری جهاد دانشگاهی خوزستان، رستوران سایمان، مطب دندان پزشکی دکتر یازان و کتابخانه شهید علی هاشمی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، گلشن، بین 4 دانشجو و 5 دانشجو

تلفن تماس: 06133914225

وب‌سایت رسمی: salamat.gov.ir


سایر مراکز واکسیناسیون که در محدوده پایگاه دانشکده فنی و حرفه ای دختران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 01 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه دانشکده فنی و حرفه ای دختران اهواز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 01 تیر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه دانشکده فنی و حرفه ای دختران اهواز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه دانشکده فنی و حرفه ای دختران اهواز ندارد.