info
عکس خودپرداز پاسارگاد
category

خودپرداز پاسارگاد محله مهدی آباد، مشهد

درباره‌ی خودپرداز پاسارگاد

خودپرداز پاسارگاد (خودپرداز) در محله مهدی آباد مشهد و خیابان عباس آباد 3 واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از شش خودپرداز در محله مهدی آباد مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نان سنتی آقا جون، سوپر مارکت برادران کهندل، مسجد و حسینیه سیدالشهدا (ع)، مدرسه هشت بهشت دوره اول و دوم ابتدایی و فروش و تعمیر ترازو و باسکول زارعی قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز پاسارگاد واقع شده‌اند:

 • خوپرداز
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 36 و 38
 • atm پاسارگاد
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 50 و 52
 • atm بانک رفاه
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • خودپرداز صادرات
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، عباس آباد، بین عباس آباد 17 و 21
 • خودپرداز
  (3.0)
  بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، پورسینا، بین پورسینا 49 و 51
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط z_rahmati (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز پاسارگاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز پاسارگاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز پاسارگاد ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار مفتح شرقی، بلوار مفتح، عباس آباد، عباس آباد 3
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo