info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی محله زاهد گیلانی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی (ایستگاه اتوبوس) در محله زاهد گیلانی تهران و خیابان پیروزی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله زاهد گیلانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فجر و پاساژ آریا و همچنین پمپ بنزین اختصاصی 123، اندیشکده قلب سلیم، محصولات سلامتی بارنبو، کلینیک توانبخشی برنا(بهشت برنا) و کافه عربی یاقوت قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو پیروزی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی تهران است که در محله زاهد گیلانی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در پیروزی قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ابن سینا قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس سفیر قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
مکان‌های مشابه ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه طبرسی ندارد.
location استان تهران، تهران، پیروزی
ثبت نظر و تصویر
neshan logo