info
عکس مبلمان اداری آرسیس صنعت
category

مبلمان اداری آرسیس صنعت محله ونک، تهران

فروشگاه مبلمان
4.0
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مبلمان اداری آرسیس صنعت

مبلمان اداری آرسیس صنعت (فروشگاه مبلمان) در محله ونک تهران و خیابان ششم واقع شده است. این فروشگاه یکی از شانزده فروشگاه مبلمان در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نوید سرویس، فست فود 777، فروشگاه رنگ و ابزار مهرداد، دهکده غذا و نان فانتزی دو نون قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مبلمان اداری آرسیس صنعت تهران

فروشگاه مبلمان اداری آرسیس صنعت تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله ونک و پیدا کنید. فروشگاه مبلمان اداری آرسیس صنعت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله ونک است. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به ونک مبل، تعمیرات مبل مهدی و فروشگاه دکووال اشاره کرد.

چطور به فروشگاه مبلمان اداری آرسیس صنعت تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مبلمان اداری آرسیس صنعت تهران مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دانش دوست قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مبلمان اداری آرسیس صنعت تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه مبلمان اداری آرسیس صنعت تهران را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مبل و مبلمان که در محدوده مبلمان اداری آرسیس صنعت واقع شده‌اند:

 • ونک مبل
  شیخ بهائی
 • تعمیرات مبل مهدی
  (5.0)
  شیخ بهائی، کاشانی
 • فروشگاه دکووال
  (4.1)
  میدان شیخ بهایی
 • مبلمان رست
  (4.1)
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سئول شیخ بهایی، شیخ بهائی شمالی، یازدهم (نیازعلی شاهی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sara.re89 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مبلمان اداری آرسیس صنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مبلمان اداری آرسیس صنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مبلمان اداری آرسیس صنعت ندارد.
  location استان تهران، تهران، شرافتی، ششم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری مبلمان اداری آرسیس صنعت

  شنبه 08:00 تا 17:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 17:00
  دوشنبه 08:00 تا 17:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 17:00
  چهارشنبه 08:00 تا 17:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 17:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo