category روغن موتور مهدی (محله نعمت آباد، تهران)

تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سهیل، بین جام و بزرگراه آیت الله سعیدی

روغن موتور مهدی تهران در محله نعمت آباد تهران واقع شده است.

روغن موتور مهدی (تعمیرگاه و مرکز خدمات خودرویی) در محله نعمت آباد تهران و خیابان سهیل واقع شده است. این مکان یکی از سیزده تعمیرگاه و خدمات خودرو در محله نعمت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه مترو نعمت آباد تخلیه، نمایندگی ایران خودرو نعمت آباد 5041، لاستیک فروشی، سپرسازی ارشاد و لوازم یدکی خاور ده تن مایلر قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو نعمت آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سهیل، بین جام و بزرگراه آیت الله سعیدی


سایر تعمیرگاه‌ها و اتوسرویس‌های که در محدوده روغن موتور مهدی واقع شده‌اند:

 • باطری سازی علی
  (5.0)
  بهرامی، میرزایی، طالب زاده
 • گاراژ برجسته
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • تعمیرگاه سید مکانیک
  بزرگراه آیت الله سعیدی، بین سهیل و طالقانی
 • گاراژ و تعمیرگاه ساتری
  بزرگراه آیت الله سعیدی، طالقانی
 • سرویس پمپ و انژکتور ادیک
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی روغن موتور مهدی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سرویس خدمات تعمیرگاه تعمیرکار ماشین خودرو اتومبیل

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد روغن موتور مهدی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه روغن موتور مهدی تهران ندارد.