info
عکس مسجد صاحب الزمان
category

مسجد صاحب الزمان محله طالقانی، اراک

مسجد
5.0
1 رای

درباره‌ی مسجد صاحب الزمان

مسجد صاحب الزمان (مسجد) در محله طالقانی اراک و خیابان ادیب واقع شده است. این مکان یکی از سه مسجد در محله طالقانی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مفاخر و مشاهير و پاساژ صفری و همچنین ویونا شعبه اراک، پاچینی شریعتی، درمانگاه دندانپزشکی دکتر الهی، پیتزا بنلی و بانک تجارت قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد صاحب الزمان واقع شده‌اند:

 • مسجد الزهرا
  فردوسی، مدرس
 • مسجد حضرت اباالفضل (ع)
  طالقانی، مشتاقی، حقانی
 • مسجد حاج انتظام رودکی
  طالقانی، بازجو، هداوند، بین فخاری و عقیل حبیبی
 • مسجد
  شهدای شبان، عقیل حبیبی، فخاری
 • مسجد امام صادق
  (4.0)
  شریعتی، علیمردانی، انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ۳۸۱۸۸۸۴۹۶۱ (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 08 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد صاحب الزمان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 08 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد صاحب الزمان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد صاحب الزمان ندارد.
  neshan logo