info
عکس پایگاه مرکز سلامت سید عبدالله
category

پایگاه مرکز سلامت سید عبدالله محله افسریه شمالی، تهران

مرکز واکسیناسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی پایگاه مرکز سلامت سید عبدالله

این مکان به‌دلیل گزارش کاربران از نقشه حذف شده است.

پایگاه مرکز سلامت سید عبدالله (مرکز واکسیناسیون) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان پانزده متری دوم (فخارنیا) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مروارید و همچنین آزمایشگاه فر دانش، داروخانه دکتر خرمی، درب آکاردیونی، نمایندگی نیکتا و آموزشگاه رانندگی پویا قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 01 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه مرکز سلامت سید عبدالله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 01 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه مرکز سلامت سید عبدالله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه مرکز سلامت سید عبدالله ندارد.
location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین کنگاوری و بازدار
clock - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری پایگاه مرکز سلامت سید عبدالله

شنبه 08:00 تا 13:00
یک‌شنبه 08:00 تا 13:00
دوشنبه 08:00 تا 13:00
سه‌شنبه 08:00 تا 13:00
چهارشنبه 08:00 تا 13:00
پنج‌شنبه 08:00 تا 13:00
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo