info
عکس دبستان دخترانه جوادالائمه
category

دبستان دخترانه جوادالائمه محله جواد الائمه، یزد

درباره‌ی دبستان دخترانه جوادالائمه

دبستان دخترانه جوادالائمه (مدرسه) در محله جواد الائمه یزد و خیابان بینش واقع شده است. این مکان یکی از چهار مدرسه در محله جواد الائمه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه آموزش عالی امام جواد، دبیرستان پسرانه جوادالائمه، مسجد جوادالائمه، کافه گاندی Café Gandhi و سالن ورزشی شهید ساعتیان قرار گرفته است.
سایر مدارس که در محدوده دبستان دخترانه جوادالائمه واقع شده‌اند:

 • دبستان دخترانه دوره دوم ابتدائی شیوا صبوری
  طراوت، میعاد، دوم
 • دبستان دخترانه راضی 2
  بلواردانشگاه، فرساد، غلامرضا فتاحی
 • دبستان پسرانه هشتم شهریور
  بلواردانشگاه، بین فرساد و جیحون
 • هنرستان حائری
  بلواردانشگاه، تندگویان، بین فرساد 6 و 8
 • مدرسه امام حسین دوره اول و دوم
  بلوار شهیدان اشرف، شاهد، بین شاهد 7 و 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yousefi (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دبستان دخترانه جوادالائمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دبستان دخترانه جوادالائمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دبستان دخترانه جوادالائمه ندارد.
  neshan logo