عکس نانوایی سنگک
category

نانوایی سنگک (محله شهرک نفت (البرز)، تهران)

نانوایی
4.0
5 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، جنت، بین یکم و هاشمی

موقعیت نانوایی سنگک در محله شهرک نفت (البرز) تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

نانوایی سنگک (نانوایی) در محله شهرک نفت (البرز) تهران و خیابان جنت واقع شده است. این مکان یکی از ده نانوایی در محله شهرک نفت (البرز) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان 505 ارتش و مجتمع تجاری امپریوم و همچنین استخر طاق کسری، ساختمان گروه صنعتی شیشه کاوه، شیرینی وینا، مسجد امام جعفر صادق (ع) و مونوشلف قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، جنت، بین یکم و هاشمی


سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگک واقع شده‌اند:

 • نانوایی سنگک و لواش
  (5.0)
  آبادان، دریاباری، کنگان دهم
 • نانوایی بربری
  (4.0)
  یاران، آسایش
 • نانوایی تافتون طاق کسری
  (3.7)
  بزرگراه امام علی، بلوار مژدی، شفیعی، رضوان
 • نانوایی بربری
  (5.0)
  آبادان، خارک، بین خارک دوم و خارک یکم
 • نانوایی بربری دارآباد
  (5.0)
  پور ابتهاج
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سیدمحسن طباطبایی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نانوایی سنگک نانوایی نان

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگک تهران ندارد.