عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس (محله آشتیانی، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس در محله آشتیانی را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس (ایستگاه اتوبوس) در محله آشتیانی تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله آشتیانی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی برج مرجان و همچنین سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهرداری تهران، ترمینال شرق (تهرانپارس)، کبابی و طباخی شبانه روزی تک شرق، مسجد حضرت خدیجه و کلینیک ایرانیان تهرانپارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس، شهر تهران، محله آشتیانی خیابان دماوند است. این ایستگاه اتوبوس در دماوند واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهيد باقری قرار دارد. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی مهران را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه تهرانپارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه مریم
  بلوار خوشوقت، بین مسعود نوکار و رمضانی
 • ایستگاه اتوبوس پل دوم
  بزرگراه باقری
 • ایستگاه اتوبوس پارک یاسمن
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بعد از عطایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس ندارد.
  neshan logo