info
عکس انجمن ژئوفیزیک ایران
category

انجمن ژئوفیزیک ایران (محله شهرک والفجر، تهران)

درباره‌ی انجمن ژئوفیزیک ایران

موقعیت انجمن ژئوفیزیک ایران در محله شهرک والفجر تهران را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

انجمن ژئوفیزیک ایران (دانشکده) در محله شهرک والفجر تهران و خیابان کارگر شمالی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، پل انرژی اتمی و دانشگاه علوم و فنون قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از دانشکده‌های خوب این منطقه می‌باشد.سایر دانشکده‌های که در محدوده انجمن ژئوفیزیک ایران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قنادزاده (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 09 خرداد ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انجمن ژئوفیزیک ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

دانشکده

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 09 خرداد ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد انجمن ژئوفیزیک ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انجمن ژئوفیزیک ایران ندارد.
location استان تهران تهران استان تهران، تهران، کارگر شمالی
clock - - مشاهده ساعات کاری

ساعت کاری انجمن ژئوفیزیک ایران

شنبه 08:00 تا 14:00
یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
دوشنبه 08:00 تا 14:00
سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
چهارشنبه 08:00 تا 14:00
پنج‌شنبه تعطیل است
جمعه تعطیل است
ثبت نظر و تصویر
neshan logo