info
عکس فست فود لاکی ترد
category

فست فود لاکی ترد اراک

درباره‌ی فست فود لاکی ترد

فست فود لاکی ترد (فست فود) در اراک و بلوار امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ماشین سازی دقایق اراک، فراپویش، بازرگانی ژابیز ایرانیان، تولیدی صنعتی اسدی نیا و شهرک صنعتی شماره 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس فست فود لاکی ترد اراک

یکی از فست فودهای شهر اراک، فست فود لاکی ترد اراک است که در محله شهرک فاطمیه قرار گرفته است.

یکی از مکان‌های پرطرفدار در محله شهرک فاطمیه، فست فود لاکی ترد اراک است.

چطور به فست فود لاکی ترد اراک برویم؟

مسیرهای مختلفی شما را به فست فود لاکی ترد اراک می‌رساند. استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، یکی از راحت‌ترین و بی‌دردسرترین راه‌ها را برای رفتن به این فست فود در اختیار شما قرار می‌دهد. اپلیکیشن مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر به فست فود لاکی ترد اراک می‌رساند. مسیریاب نشان به شما راه‌های رسیدن به این مکان از طریق وسایل حمل و نقل همگانی، خودرو، دوچرخه یا موتور را نشان می‌دهد. با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما همچنین می‌توانید نظر کاربران دیگر را در مورد این فست فود بخوانید و دسترسی‌های دیگری که در اطراف آن قرار دارند را بشناسید.


آدرس دقیق فست فود فست فود لاکی ترد اراک‌‌ و نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس در ادامه برای شما قرار داده شده است. به یاد داشته باشید اگر به این مکان رفتید، حتما نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران دیگر در میان بگذارید.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فست فود لاکی ترد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد فست فود لاکی ترد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فست فود لاکی ترد ندارد.
neshan logo