info
عکس کارگزاری بیمه
category

کارگزاری بیمه محله تهرانپارس غربی، تهران

درباره‌ی کارگزاری بیمه

کارگزاری بیمه (نمایندگی بیمه) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان عمارستانی (دویست و دوازده شرقی) واقع شده است. این مکان یکی از بیست و دو نمایندگی بیمه در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه دامون و همچنین موسسه قرآنی بیت الزهرا، سوپر مارکت سام، مجتمع آموزشی انرژی برتر، پیرایش آقای مو و آرایشگاه مهسا قرار گرفته است.
سایر نمایندگی‌های بیمه که در محدوده کارگزاری بیمه واقع شده‌اند:

 • نمایندگی بیمه البرز
  بلوار شاهد، رضایی، بین ایمانی و شادالویی
 • بیمه ایران - نمایندگی عادل ( کریمی )
  بلوار شاهد، رضایی، بین ایمانی و شادالویی
 • بیمه پارسیان نمایندگی رفیق کد ۵۰۴۵۶۲
  بلوار شاهد، واثقی، بین جمیلی شبستری و شادالویی
 • بیمه پاسارگاد
  بزرگراه شهید زین الدین
 • نمایندگی بیمه البرز شرق تهرانپارس کد 4484
  بلوار شاهد، عمارستانی (دویست و دوازده شرقی)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فرزانه سمیعی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کارگزاری بیمه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کارگزاری بیمه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کارگزاری بیمه ندارد.
  neshan logo