info
عکس عینک و بینایی سنجی الهام رشیدیان
category

عینک و بینایی سنجی الهام رشیدیان محله عباس آباد، اراک

عینک‌سازی و بینایی سنجی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی عینک و بینایی سنجی الهام رشیدیان

عینک و بینایی سنجی الهام رشیدیان (عینک‌سازی و بینایی سنجی) در محله عباس آباد اراک و خیابان شهید بهشتی، بین میرزایی و ارسطو واقع شده است. این مکان یکی از چهار عینک‌سازی و بینایی سنجی در محله عباس آباد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنایع دستی و هنرهای سنتی و پاساژ ساسان و همچنین داروخانه هلال احمر، آب انار نارنوش، ترنج کامپیوتر، مبین نت و کافه شیوانچی قرار گرفته است.
سایر عینک‌سازی‌های که در محدوده عینک و بینایی سنجی الهام رشیدیان واقع شده‌اند:

 • بینایی سنجی و عینک نور
  خیابان شهید بهشتی، حاج آقا شمس، بین آیت الله امامی و تیکران
 • عینک آراد
  خیابان شهید بهشتی، عدالت - عضد، نور، بین اطلسی و عضد 1
 • عینک رویال
  (5.0)
  خیابان شهید بهشتی، خیابان جانبازان، بین وحید دستگردی و میدان شهدا
 • عینک سازی و بینایی سنجی امیر
  (3.7)
  خیابان شهید بهشتی، تیکران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی عینک و بینایی سنجی الهام رشیدیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد عینک و بینایی سنجی الهام رشیدیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه عینک و بینایی سنجی الهام رشیدیان ندارد.
  neshan logo