info
عکس ایستگاه اتوبوس لویزان سه
category

ایستگاه اتوبوس لویزان سه محله ازگل، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لویزان سه

ایستگاه اتوبوس لویزان سه (ایستگاه اتوبوس) در محله ازگل تهران و خیابان کنار گذر بابایی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و یک ایستگاه اتوبوس در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید لوازم یدکی خودرو و همچنین جایگاه گاز CNG شهید بابایی جنوبی، مرکز آموزش عالی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، تعمیرگاه تویوتا ولکسوس تویوتاپ ، کارواش روشن و پادگان جهاد خودکفایی نزاجا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لویزان سه تهران

ایستگاه اتوبوس لویزان سه تهران در شهر تهران، محله ازگل و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بابایی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس لویزان سه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس لویزان سه تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لویزان سه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  بزرگراه ارتش، شاه مرادی
 • ایستگاه اتوبوس لویزان یک
  هنگام، بعد از بابایی
 • ایستگاه اتوبوس هوانیروز
  بزرگراه شهید بابایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط جهان گراوند (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لویزان سه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لویزان سه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لویزان سه ندارد.
  neshan logo