info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده محله پرواز، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده

ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده (ایستگاه اتوبوس) در محله پرواز تهران و خیابان ایثارگران شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله پرواز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلینیک ایران نوین، شیرینی و آجیل شانلی، رستوران مهرگان آذربایجان، شرکت چشم یار و لبنیات صحرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده تهران

ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده تهران در شهر تهران، محله پرواز و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین البرز 6 و امامزاده داوود بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی فانوس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای امام زاده واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس تپه
  عسکری گراوند، بین میدان کتاب و فرحزادی
 • ایستگاه اتوبوس دانش
  بلوار شاهنامه، بین صبحی و پرند
 • ایستگاه اتوبوس سی و یکم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بین سی و یک و دانش
 • ایستگاه اتوبوس سی و سوم
  بلوار شاهنامه، عابدی، بیست و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای امام زاده ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، بین البرز 6 و امامزاده داوود
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo