info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد محله هفت حوض، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله هفت حوض تهران و خیابان شهید بختیاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله هفت حوض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان انصاری و شیرآلات و همچنین مدرسه پسرانه ابتدایی خیرساز زهرا پورسعید، هایپر مارکت جام جم (یاران دریان)، استخر جام جم، میدان ۵۹ و مشاورین مسکن غلامی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس مسجد تهران، شهر تهران، محله هفت حوض است. این ایستگاه اتوبوس در مدنی، جانبازان غربی، شهید بختیاری، بین شهید محمد علی قاسم زاده و براتی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس تاکسی تلفنی جم را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک فدک
  مدنی
 • ایستگاه اتوبوس دکترآیت
  دماوند
 • ایستگاه اتوبوس مترو گلبرگ
  مدنی، بین صد و سی و هشتم و جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس کربلایی مهریزی
  بزرگراه باقری، بلوار شهید ثانی، بین شانزدهم و مدائن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  location استان تهران، تهران، مدنی، جانبازان غربی، شهید بختیاری، بین شهید محمد علی قاسم زاده و براتی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo