info
عکس ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم
category

ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم محله افسریه شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم

ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم (ایستگاه اتوبوس) در محله افسریه شمالی تهران و خیابان بیست متری افسریه واقع شده است. این ایستگاه یکی از نوزده ایستگاه اتوبوس در محله افسریه شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری صدف و همچنین فروشگاه کوهسنگی خرید ظروف دیزی سنگی، مسجد صادقیه، بستنی فالوده رضا، دفتر خدمات قضایی و پاساژ گلستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم تهران

ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله افسریه شمالی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پانزده متری چهارم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید بهشتی
  بزرگراه بسیج، رحیمی، بلوار نیکوعمل
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بیست و هفت
  بزرگراه بسیج، توکلی - بیست و هفتم، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین میراسماعیلي و اسدیان
 • ایستگاه اتوبوس خیابان چها و سه
  بزرگراه بسیج، حقیقت، 15 متری دوم (فخارنیا)، بین صادقی و حقیقت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پانزده متری چهارم ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه بسیج، بیست متری افسریه، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo