info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح
category

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح محله بازار تهران، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تهران تهران و خیابان ری واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بازرگانان، موزه حمام قبله (حمام خانم) و بازار علی و همچنین رستوران هانی، بستنی اکبر مشدی، پمپ بنزین، امداد خودرو 3510 و فروشگاه طب پلاستیک شعبه مرکزی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان قیام، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح تهران در شهر تهران، محله بازار تهران و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس ری، بین تهرانی نژاد و رقیب دوست است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان قیام قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Raheleh Ebadi
  دوشنبه 28 فروردین ماه 1402

  خیلی اتوبوس دیر میاد


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد ابوالفتح واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان خراسان
  خاوران، 17 شهریور، بین جعفری و افشار
 • ایستگاه اتوبوس پل آهنگ
  بزرگراه محلاتی، 17 شهریور، بین طباطبایی پور و تهرانی نژاد مرعشی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ابوالفتح ندارد.
  neshan logo