info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی
category

ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی محله شهشهان، اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی

ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهشهان اصفهان و خیابان عبدالرزاق، بازار سنگ تراش ها واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله شهشهان اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان امام علی (سبزه میدان)، خانه قزوینی ها و مجتمع تجاری جعفری و همچنین مسجد جامع اصفهان (مسجد عتیق)، مسجد کمر زرین، بریانی حاج محمود شفاعت، ایستگاه اتوبوس میدان امام علی و پارکینگ امام علی (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی اصفهان

ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی اصفهان در شهر اصفهان، محله شهشهان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در عبدالرزاق، بازار سنگ تراش ها واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی اصفهان عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین تاکسی تلفنی سیمورغ را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه امام علی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  شهید مدرس، موهبت
 • ایستگاه اتوبوس میدان قدس
  مجلسی، سروش، علامه مجلسی
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه ولیعصر
  خواجه نظام الملک، بین ملکی ها و احمدیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه امام علی ندارد.
  neshan logo