info
عکس ایستگاه اتوبوس پل ابوذر
category

ایستگاه اتوبوس پل ابوذر محله سه راه ابوذر، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پل ابوذر

ایستگاه اتوبوس پل ابوذر (ایستگاه اتوبوس) در محله سه راه ابوذر اراک و خیابان ابوذر واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله سه راه ابوذر اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قدس و همچنین بورس سیگار و تنباکو مجید، مواد غذایی محمد، خدمات برق و باتری سازی محمودی، نانوایی سنگک و خشکشوئی گلستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پل ابوذر اراک

ایستگاه اتوبوس پل ابوذر اراک در شهر اراک، محله ابوذر و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی شمالی، ابوذر است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پل ابوذر اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مغرب قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پل ابوذر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ظفرمند 1
  میرزا حسن آشتیانی، ظفرمند 2، فردوس 2، بین میدان فردوس 1 و مسعود 3
 • ایستگاه اتوبوس 22 بهمن
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین بهشت 2 و میدان امام موسی صدر
 • ایستگاه اتوبوس خیابان 22 بهمن
  بلوار امام خمینی، 22 بهمن، بین بهشت 2 و میدان امام موسی صدر
 • ایستگاه اتوبوس مطهری رفت
  میرزا حسن آشتیانی، رسالت 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پل ابوذر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پل ابوذر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پل ابوذر ندارد.
  neshan logo