info
عکس ابزار برق الکتروصنعت
category

ابزار برق الکتروصنعت محله فردوسی، تهران

درباره‌ی ابزار برق الکتروصنعت

ابزار برق الکتروصنعت (فروشگاه ابزار) در محله فردوسی تهران و خیابان لاله زار واقع شده است. این فروشگاه یکی از 140 فروشگاه رنگ و ابزار در محله فردوسی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند ساختمان بلدیه، موزه عبرت و مجتمع تجاری پروانه و همچنین رستوران شاطر عباس، تعمیرات آیفون تصویری COMMAX، تعمیر بالابر، بیمه دانا ساختمان سعدی و بازار لاله زار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو ملت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر فروشگاه‌های ابزار که در محدوده ابزار برق الکتروصنعت واقع شده‌اند:

 • ابزارمن
  امام خمینی، بین سلطانی و میرزایی
 • ابزار تراش احمد متانی
  امام خمینی، سی تیر
 • پیچار
  امام خمینی، سی تیر
 • صنعت گستر الوند
  امام خمینی، بین سلطانی و میرزایی
 • فروشگاه ابزار خوب
  سعدی جنوبی، ناصر خسرو، مروی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط متین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ابزار برق الکتروصنعت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ابزار برق الکتروصنعت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ابزار برق الکتروصنعت ندارد.
  neshan logo