info
عکس ایستگاه مترو هفت تير
category

ایستگاه مترو هفت تير (محله ایرانشهر، تهران)

ایستگاه مترو
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه مترو هفت تير

موقعیت ایستگاه مترو هفت تير در محله ایرانشهر تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه مترو هفت تير (ایستگاه مترو) در محله ایرانشهر تهران و خیابان مفتح، جنوب واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه مترو در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مادر و همچنین مسجد الجواد، میدان هفت تیر، رستوران ناریجه، کافه و رستوران هور و بوستان پرواز قرار گرفته است.سایر ایستگاه‌های مترو که در محدوده هفت تير واقع شده‌اند:

 • ایستگاه مترو هفت تير
  (3.0)
  مفتح جنوبی
 • ایستگاه مترو شهيد مفتح
  (5.0)
  مطهری، مفتح شمالی
 • ایستگاه مترو طالقاني
  (4.5)
  مفتح جنوبی، بین رفاه کارگران و طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 09 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو هفت تير اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ایستگاه مترو متروی قطار شهری

  آخرین بروزرسانی: شنبه 09 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو هفت تير در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو هفت تير ندارد.
  neshan logo